100 % італійський дизайн для поліпшення якості життя в різних життєвих ситуаціях.
CAPSULE - це модульна конструкція, створена для приєднання до існуючої будівлі за рахунок збільшення додаткових квадратних метрів, і створення нових можливостей для використання.
Ось кілька прикладів використання у відповідних секторах:
ОФІС: вхідна реєстрація, офіси, переговорна кімната, зона відпочинку, магазин;
ОСВІТА: вхідна реєстрація, класи, зал засідань, бібліотека, лабораторія;
ЖИТЛО: робота вдома, домашнє навчання, переговорна кімната, оранжерея, магазин;
ПАРК: вхідна реєстрація, інфопункт, закриття парку, спільне використання велосипедів, магазин;
МАГАЗИН: вхідна реєстрація, зал очікування, зона доставки, їдальня, касова зона.
Можливість зміни конфігурації модуля відповідно до різних потреб дає змогу переміщати та повторно використовувати його також у випадках: надзвичайних ситуаціях та стихійних лихах, війни.
CAPSULE створено: Manni Green Tech, il prisma, LAGO
CAPSULE входить до числа обраних ADI Design Index 2021, попередній вибір Compasso d'Oro
CAPSULE - серед переможців Archiproducts Design Awards 2020
Ще один приклад дитячого садка, але вже в Угорщині, який розумно доводять до вимог Євросоюзу у сфері енергоефективності та декарбонізації. У рамках цього експерименту технології StepUP будуть продемонстровані для державних органів.
Декарбонізація наявних будівель - одне з найважливіших завдань, поставлених Європейським Союзом на 2050 рік і включених до ініціативи "Хвиля реновації".
Для досягнення цілей Європейського Союзу проєкт StepUP розробляє доступні рішення і технології, спрямовані на перетворення ринку енергетичної реконструкції та перетворення декарбонізації наявних будівель на надійну, привабливу і стійку інвестицію.
Дитячий садок Zöld-Liget був побудований в 1952 році в приміському районі Будапешта і містить у собі чотири класні кімнати та допоміжні приміщення. Він складається з одноповерхової будівлі з невеликим підвалом.
Наразі енергоефективність будівлі низька через значні втрати тепла через дах і стіни.
У рамках цього експерименту технології StepUP будуть продемонстровані для державних органів. Глибока реконструкція включає установку системи Plug & Play Envelope System, StepUP Heating Solution, ізоляцію даху, установку фотоелектричних панелей і зміну системи розподілу тепла.
One more example of a kindergarten, but in Hungary this time, which is being smartly upgraded to the EU requirements in energy efficiency and decarbonisation. In this pilot, StepUP technologies will be demonstrated for public authorities.
"The decarbonisation of existing buildings is one of the great challenges that the European Union has set for 2050, and which is included in the 'Renovation Wave' initiative.
To work towards the European Union goals, the StepUP project develops affordable solutions and technologies aimed at transforming the energy renovation market and making the decarbonisation of existing buildings a reliable, attractive, and sustainable investment.
Zöld-Liget Kindergarten was built in 1952 in Budapest’s suburban area, including four classrooms and supporting rooms. It consists of a one-story building with a small basement.
The current energy performance of the building is poor due to significant heat loss through the roof and walls.
The deep renovation intervention includes the installation of the Plug & Play Envelope System, StepUP Heating Solution, roof insulation, the installation of PV panels and the change of the heat distribution system.
А ось як приводять модерністську архітектурну спадщину 1970-х рр. до сучасних вимог енергоефективності та сталостi. Хотілося б вам побачити такий системний підхід в Україні з урахуванням локальних вимог до естетики?
Проект полягає в рестайлінгу трьох веж соціального житла в Тренто. Район Мадонни Б'янки (1971/1976), спроектований Армані та Періні за участю Феррарі, Майра та Де Сантіса, слід вважати парадигматичним прикладом архітектури 1970-х років, одним з небагатьох збудованих в Італії прикладів модерністського ідеалу великомасштабного планування.
Тому енергетична перекваліфікація була задумана з критичним духом консервативної реновації, щоб не змінити архітектурну виразність комплексу.
На фасаді будуть використані великоформатні панелі Isopan, щоб зберегти матеріал і хроматичний характер веж. Розміри та пропорції нових панелей будуть такими ж, як і у нинішнього облицювання.
На західному фасаді з'явиться система сонячного затінення з тонами і кольорами, натхненними роботою 1977 року Луїджі Сенезі, важливої фігури на мистецькій сцені Трентіно.
До даху додається новий об'єм, який створює елемент, що вінчає вежі. Ці об'єми будуть злегка підвішені над вежами, таким чином зберігаючи дизайн і пропорції оригінальних веж, створюючи нові громадські простори на даху і перетворюючись вночі на ліхтарі, що світяться.
На першому поверсі переплановано вестибюль, щоб зробити його безбар'єрним. Таким чином, енергетичний редевелопмент стає можливістю покращити громадські простори на службі у громади, поєднуючи енергетику та соціальну стійкість.
This is how to bring the modernist architectural heritage of the 1970s to the modern requirements of energy efficiency and sutainability. Would you like to see such kind of a systematic approach in Ukraine, taking into account local requirements for aesthetics?
The project consists in the restyling of three social housing towers in Trento. The Madonna Bianca district (1971/1976) designed by Armani and Perini, with Ferrari, Mayr and De Santis should be considered a paradigmatic example of the architecture of the 1970s, one of the few built examples in Italy of the modernist ideal of the large-scale planning.
The energy requalification was therefore conceived with the critical spirit of a conservative renovation, in order to not alter the architectural expression of the complex.
Large-format Isopan panels will be used on the façade to preserve the material and chromatic character of the towers. The dimensions and proportions of the new panels will be the same as those of the current cladding.
On the west elevations there is a system of solar shading with tones and colors inspired by a 1977 work of Luigi Senesi, an important figure in Trentino art scene.
A new volume is added to the roof which creates a crowning element for the towers. These volumes will be slightly suspended above the towers, thus preserving the design and proportions of the original towers, creating new public spaces on the roof and turning into luminous lanterns at night.
On the ground floor the entrance hall is redesigned in order to make it barrier-free. Thus, energy redevelopment becomes an opportunity to enhance public spaces at the service of the community, combining energy and social sustainability.
Ділимося з вами проєктом дитячого садочку в Італії, який відповідає вимогам Active House. Можливо, такий підхід буде корисний і для України!
У 2009 році в італійському містечку Аквіла стався землетрус. Дитячий садок Ape Tau - це результат ідеї будівництва в короткі терміни стійкої будівлі для місцевої громади.
Мета полягала в пошуку довговічних, високоякісних і, насамперед, комлексних будівельних рішень, здатних задовольнити потреби користувачів навіть у надзвичайних умовах.
Look at this project of kindergarten in Italy, which meets the requirements of Active House. Perhaps this approach will be useful for Ukraine as well!
There was an earthquake in the Italian town of L'Aquila in 2009. The Ape Tau kindergarten is the result of the idea to construct a sustainable building in a short time for local society.
The goal was in finding durable, high quality and, above all, inclusive construction solutions which are all-inclusive and capable of meeting users’ needs, even in emergency conditions.
Made in Ukraine! Пишаємося нашими партнерами VELUX, які в умовах війни знаходять можливість запуску виробництва таких девайсів. Тепер управління Active House і в Україні, і в Європі стане ще простішим.
«Виробництво продукції VELUX в Україні – це перший подібний досвід для нас, і ми пишаємося тим, яку користь це може принести українському народу та економіці в цей складний час, – зазначив Юрій Ткаченко, генеральний директор «ВЕЛЮКС Україна»,
– Ми раді, що клієнти, які використовують наш сучасний пристрій для керування вентиляцією та сонцезахистом через мансардні вікна, тепер бачитимуть етикетку «Made in Ukraine» на своєму продукті. Крім того, ми сподіваємося, що наше рішення щодо виробництва в Україні стане прикладом для інших компаній».
Малі та середні міста України запрошуються до ремонту шкіл, лікарень та інших громадських будівель.
Прийом заявок триває з 03 квітня по 03 червня 2023 р. включно. Із докладними умовами конкурсу, вимогами до проєктів і формами документів можна ознайомитися в офіційному оголошенні mtu.gov.ua/news/34157.html.
Для консультацій щодо участі в програмі звертайтесь, будь ласка, за електронною адресою UPBEE.support@mtu.gov.ua або за номерами +380 50 332 61 49 (WhatsApp, Telegram), +380 44 351 46 31.
Програма «Енергоефективність громадських будівель в Україні» (UPBEE)є рамковою кредитною угодою між Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та Україною на суму 300 млн євро,
націленою насамперед на малі та середні муніципалітети, місцеві ради та регіональні адміністрації, які досі не мали можливості здійснювати заходи з підвищення енергоефективності.
Метою програми є фінансування термомодернізації громадських будівель, таких як заклади охорони здоров’я, школи, дитячі садки, спортивні та культурні центри, адміністративні будівлі тощо.
Програма також передбачає фінансування ремонту пошкоджених війною обʼєктів, побудови бомбосховищ та адаптацію будівель до умов, які краще відповідатимуть потребам внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і громад, що їх приймають.
Програма UPBEE підтримується грантами — від Інвестиційної платформи сусідства ЄС (NIP) у розмірі 5 млн євро та багатостороннього донорського фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) у розмірі 4 млн євро.
Детальніше про програму UPBEE та Представництво Європейського Союзу в Україні тут: www.eeas.europa.eu/delegations/ukraine/малі-та-середні-міста-україни-запрошуються-до-ремонту-шкіл-лікарень-та-інших_uk?s=232 ... See MoreSee Less
"Живіть без докорів сумління в "найзеленішому" будинку в світі! Низьковуглецевий будинок менш ніж за 250 000 фунтів стерлінгів!"
Під таким заголовком вийшла стаття в лондонському THE TIMES: www.thetimes.co.uk/article/velux-living-places-copenhagen-eco-home-environment-wxfpxwbds
Living Places Copenhagen демонструє новий спосіб мислення, який зосереджений на створенні кращого життєвого середовища, що приносить користь як людям, так і планеті.
Сім прототипів - п'ять відкритих павільйонів і два завершених повномасштабних будинки - показують, як ми можемо створювати більш стійкі будинки з втричі меншим викидом CO2 і першокласним кліматом у приміщенні.
Концепція Living Places має найнижчий рівень викидів CO2 у Данії, демонструючи, що нам не обов'язково чекати на майбутні технології, щоб будувати більш стійке житло.
Бачення загальної концепції - Living Places - яка була ініційована компаніями EFFEKT, Artelia та VELUX Group, полягає в тому, щоб стати лідером у будівельній галузі та показати, як переосмислення будівель може допомогти вирішити деякі глобальні проблеми, пов'язані з кліматом та здоров'ям людей.
Наші вітання всій команді Geodesic.Life і Eugene Kuzmenko зокрема. Яскравий приклад того, як завзятість, таланти і слідування принципам Active House ведуть до результату.
Active House Ukraine щиро дякуємо за привітання!
Так, дійсно - без прорахунку будівлі за 9 показниками Active House ми себе не презентуємо. Вже навіть ніхто не каже, що це незрозумілий графік. Навчилися демонструвати його частинами із покроковими поясненнями.
Програма розвитку спроможності для українських урядовців, представників громад та архітекторів. Вступний модуль відбудеться 16 березня о 16:00 (за Київським часом), і всі хто зацікавлений зможуть приєднатись до прямої трансляції за посиланням academy.europa.eu/courses/module-0-introduction?lang=uk
Як перший пілотний проект, New European Bauhaus організував серію онлайн-вебінарів, які розпочнуться в березні, щодо стійкої та інклюзивної реконструкції України. Вони засновані на висновках експертів та організовані українськими громадськими організаціями Ro3kvit: Urban Coalition for Ukraine, ReThink та Радою архітекторів Європи.
Середньострокові та довгострокові цілі полягають у наданні відчутної та практичної допомоги для відбудови місцевих громад, одночасно покращуючи компетенцію та знання учасників.
Green Solustion House - сталий готель у Данії визнаний найкращою будівлею за 10 років, що відповідає критеріям Active House у сфері комфорту проживання, розумного використання енергії, безпеки для здоров'я мешканців і навколишнього середовища: www.activehouse.info/cases/green-solution-house-overall-10-years/
І нагадаємо, що це не просто красиві слова в потрібній послідовності, а реальні цифри під кожним параметром!
Ось такої архітектури і середовища проживання гідні українці одразу після перемоги! Ми готові, бо вміємо такі будівлі створювати.
Рік стійкості, взаємопідтримки та віри в перемогу! Дякуємо всій нашій спільноті за особистий внесок кожного з вас у свободу та цінності незалежної України!
CplusC Architectural Workshop - це відзначена нагородами команда архітекторів та будівельників. Вже понад 20 років вони створюють винахідливі та високо персоналізовані будинки преміум-класу.
На чолі з архітектором і майстром-будівельником Клінтоном Коулом вони є лідерами в галузі регенеративного дизайну. Кожен будинок, який вони проектують і будують, орієнтований на майбутнє, створений для своїх клієнтів і побудований на все життя зі стратегіями сталого розвитку.
Більше про те, як робиться стала архітектура в Австралії тут: cplusc.com.au/ Photographed by Murray Fredericks, Jem Cresswell and Michael Lassman.
100 % італійський дизайн для поліпшення якості життя в різних життєвих ситуаціях.
CAPSULE - це модульна конструкція, створена для приєднання до існуючої будівлі за рахунок збільшення додаткових квадратних метрів, і створення нових можливостей для використання.
Ось кілька прикладів використання у відповідних секторах:
ОФІС: вхідна реєстрація, офіси, переговорна кімната, зона відпочинку, магазин;
ОСВІТА: вхідна реєстрація, класи, зал засідань, бібліотека, лабораторія;
ЖИТЛО: робота вдома, домашнє навчання, переговорна кімната, оранжерея, магазин;
ПАРК: вхідна реєстрація, інфопункт, закриття парку, спільне використання велосипедів, магазин;
ГОТЕЛЬ: реєстрація, перевірка товарів, їдальня, конференц-зал, магазин;
МАГАЗИН: вхідна реєстрація, зал очікування, зона доставки, їдальня, касова зона.
Можливість зміни конфігурації модуля відповідно до різних потреб дає змогу переміщати та повторно використовувати його також у випадках: надзвичайних ситуаціях та стихійних лихах, війни.
CAPSULE створено: Manni Green Tech, il prisma, LAGO
CAPSULE входить до числа обраних ADI Design Index 2021, попередній вибір Compasso d'Oro
CAPSULE - серед переможців Archiproducts Design Awards 2020
Детальніше: isopan.com/news/capsule-di-manni-green-tech-vince-gli-archiproducts-design-awards-2020/
Джерело фото: Manni Green Tech
* * * * *
EN
100% Italian design for a better quality of life in different life conditions.
CAPSULE is a modular structure designed to join an existing building by adding extra square metres, and creating new possibilities for use.
Here are a few examples of use in the sectors of reference:
OFFICE: entrance check-in, offices, meeting room, break area, store;
EDUCATIONAL: entrance check-in, classes, meeting room, library, laboratory;
RESIDENTIAL: work from home, homeschooling, meeting room, greenhouse, store;
PARK: entrance check-in, info-point, park closing, bike sharing, store;
HOSPITALITY: check-in, goods check-in, canteen, meeting room, store;
SHOPPING: entrance check-in, waiting room, delivery area, canteen, cash area.
The option to reconfigure the module according to various needs enables its relocation and reuse also in natural disasters and wars
CAPSULE is created by: Manni Green Tech, il prisma, LAGO
CAPSULE is one of the selections of the ADI Design Index 2021, a preliminary selection by Compasso d'Oro.
CAPSULE is among the winners of the Archiproducts Design Awards 2020
More details: isopan.com/news/capsule-di-manni-green-tech-vince-gli-archiproducts-design-awards-2020/
Photo Credits: Manni Green Tech ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Ще один приклад дитячого садка, але вже в Угорщині, який розумно доводять до вимог Євросоюзу у сфері енергоефективності та декарбонізації. У рамках цього експерименту технології StepUP будуть продемонстровані для державних органів.
Декарбонізація наявних будівель - одне з найважливіших завдань, поставлених Європейським Союзом на 2050 рік і включених до ініціативи "Хвиля реновації".
Для досягнення цілей Європейського Союзу проєкт StepUP розробляє доступні рішення і технології, спрямовані на перетворення ринку енергетичної реконструкції та перетворення декарбонізації наявних будівель на надійну, привабливу і стійку інвестицію.
Дитячий садок Zöld-Liget був побудований в 1952 році в приміському районі Будапешта і містить у собі чотири класні кімнати та допоміжні приміщення. Він складається з одноповерхової будівлі з невеликим підвалом.
Наразі енергоефективність будівлі низька через значні втрати тепла через дах і стіни.
У рамках цього експерименту технології StepUP будуть продемонстровані для державних органів. Глибока реконструкція включає установку системи Plug & Play Envelope System, StepUP Heating Solution, ізоляцію даху, установку фотоелектричних панелей і зміну системи розподілу тепла.
Детальніше: www.stepup-project.eu/pilots/
Джерело фото: Manni Group
* * * * *
EN
One more example of a kindergarten, but in Hungary this time, which is being smartly upgraded to the EU requirements in energy efficiency and decarbonisation. In this pilot, StepUP technologies will be demonstrated for public authorities.
"The decarbonisation of existing buildings is one of the great challenges that the European Union has set for 2050, and which is included in the 'Renovation Wave' initiative.
To work towards the European Union goals, the StepUP project develops affordable solutions and technologies aimed at transforming the energy renovation market and making the decarbonisation of existing buildings a reliable, attractive, and sustainable investment.
Zöld-Liget Kindergarten was built in 1952 in Budapest’s suburban area, including four classrooms and supporting rooms. It consists of a one-story building with a small basement.
The current energy performance of the building is poor due to significant heat loss through the roof and walls.
The deep renovation intervention includes the installation of the Plug & Play Envelope System, StepUP Heating Solution, roof insulation, the installation of PV panels and the change of the heat distribution system.
More details: www.stepup-project.eu/pilots/
Photo Credits: Manni Group
#RenovationWave
#EnergyEfficiency
#Decarbonisation ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
А ось як приводять модерністську архітектурну спадщину 1970-х рр. до сучасних вимог енергоефективності та сталостi. Хотілося б вам побачити такий системний підхід в Україні з урахуванням локальних вимог до естетики?
Проект полягає в рестайлінгу трьох веж соціального житла в Тренто. Район Мадонни Б'янки (1971/1976), спроектований Армані та Періні за участю Феррарі, Майра та Де Сантіса, слід вважати парадигматичним прикладом архітектури 1970-х років, одним з небагатьох збудованих в Італії прикладів модерністського ідеалу великомасштабного планування.
Тому енергетична перекваліфікація була задумана з критичним духом консервативної реновації, щоб не змінити архітектурну виразність комплексу.
На фасаді будуть використані великоформатні панелі Isopan, щоб зберегти матеріал і хроматичний характер веж. Розміри та пропорції нових панелей будуть такими ж, як і у нинішнього облицювання.
На західному фасаді з'явиться система сонячного затінення з тонами і кольорами, натхненними роботою 1977 року Луїджі Сенезі, важливої фігури на мистецькій сцені Трентіно.
До даху додається новий об'єм, який створює елемент, що вінчає вежі. Ці об'єми будуть злегка підвішені над вежами, таким чином зберігаючи дизайн і пропорції оригінальних веж, створюючи нові громадські простори на даху і перетворюючись вночі на ліхтарі, що світяться.
На першому поверсі переплановано вестибюль, щоб зробити його безбар'єрним. Таким чином, енергетичний редевелопмент стає можливістю покращити громадські простори на службі у громади, поєднуючи енергетику та соціальну стійкість.
Детальніше: www.campomarzio.name/portfolio/torri-2020/?id=450
Джерело фото: campomarzio
* * * * *
EN
This is how to bring the modernist architectural heritage of the 1970s to the modern requirements of energy efficiency and sutainability. Would you like to see such kind of a systematic approach in Ukraine, taking into account local requirements for aesthetics?
The project consists in the restyling of three social housing towers in Trento. The Madonna Bianca district (1971/1976) designed by Armani and Perini, with Ferrari, Mayr and De Santis should be considered a paradigmatic example of the architecture of the 1970s, one of the few built examples in Italy of the modernist ideal of the large-scale planning.
The energy requalification was therefore conceived with the critical spirit of a conservative renovation, in order to not alter the architectural expression of the complex.
Large-format Isopan panels will be used on the façade to preserve the material and chromatic character of the towers. The dimensions and proportions of the new panels will be the same as those of the current cladding.
On the west elevations there is a system of solar shading with tones and colors inspired by a 1977 work of Luigi Senesi, an important figure in Trentino art scene.
A new volume is added to the roof which creates a crowning element for the towers. These volumes will be slightly suspended above the towers, thus preserving the design and proportions of the original towers, creating new public spaces on the roof and turning into luminous lanterns at night.
On the ground floor the entrance hall is redesigned in order to make it barrier-free. Thus, energy redevelopment becomes an opportunity to enhance public spaces at the service of the community, combining energy and social sustainability.
More details: www.campomarzio.name/portfolio/torri-2020/?id=450
Photo Credits: campomarzio
#renovation
#energyefficiency
#sustainability
#Fitfor55 ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Ділимося з вами проєктом дитячого садочку в Італії, який відповідає вимогам Active House. Можливо, такий підхід буде корисний і для України!
У 2009 році в італійському містечку Аквіла стався землетрус. Дитячий садок Ape Tau - це результат ідеї будівництва в короткі терміни стійкої будівлі для місцевої громади.
Мета полягала в пошуку довговічних, високоякісних і, насамперед, комлексних будівельних рішень, здатних задовольнити потреби користувачів навіть у надзвичайних умовах.
Детальніше за посиланням: www.activehouse.info/politecnico-di-milano-the-ape-tau-kindergarten/
Джерело фото: Atelier2
* * * * *
EN
Look at this project of kindergarten in Italy, which meets the requirements of Active House. Perhaps this approach will be useful for Ukraine as well!
There was an earthquake in the Italian town of L'Aquila in 2009. The Ape Tau kindergarten is the result of the idea to construct a sustainable building in a short time for local society.
The goal was in finding durable, high quality and, above all, inclusive construction solutions which are all-inclusive and capable of meeting users’ needs, even in emergency conditions.
More details: www.activehouse.info/politecnico-di-milano-the-ape-tau-kindergarten/
Credits: Atelier2
#activehouse ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Made in Ukraine! Пишаємося нашими партнерами VELUX, які в умовах війни знаходять можливість запуску виробництва таких девайсів. Тепер управління Active House і в Україні, і в Європі стане ще простішим.
«Виробництво продукції VELUX в Україні – це перший подібний досвід для нас, і ми пишаємося тим, яку користь це може принести українському народу та економіці в цей складний час, – зазначив Юрій Ткаченко, генеральний директор «ВЕЛЮКС Україна»,
– Ми раді, що клієнти, які використовують наш сучасний пристрій для керування вентиляцією та сонцезахистом через мансардні вікна, тепер бачитимуть етикетку «Made in Ukraine» на своєму продукті. Крім того, ми сподіваємося, що наше рішення щодо виробництва в Україні стане прикладом для інших компаній».
Детальніше за посиланням: www.velux.ua/uk-ua/products/smart-home/velux-touch#
Разом до перемоги! ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Малі та середні міста України запрошуються до ремонту шкіл, лікарень та інших громадських будівель.
Прийом заявок триває з 03 квітня по 03 червня 2023 р. включно. Із докладними умовами конкурсу, вимогами до проєктів і формами документів можна ознайомитися в офіційному оголошенні mtu.gov.ua/news/34157.html.
Для консультацій щодо участі в програмі звертайтесь, будь ласка, за електронною адресою UPBEE.support@mtu.gov.ua або за номерами +380 50 332 61 49 (WhatsApp, Telegram), +380 44 351 46 31.
Програма «Енергоефективність громадських будівель в Україні» (UPBEE)є рамковою кредитною угодою між Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та Україною на суму 300 млн євро,
націленою насамперед на малі та середні муніципалітети, місцеві ради та регіональні адміністрації, які досі не мали можливості здійснювати заходи з підвищення енергоефективності.
Метою програми є фінансування термомодернізації громадських будівель, таких як заклади охорони здоров’я, школи, дитячі садки, спортивні та культурні центри, адміністративні будівлі тощо.
Програма також передбачає фінансування ремонту пошкоджених війною обʼєктів, побудови бомбосховищ та адаптацію будівель до умов, які краще відповідатимуть потребам внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і громад, що їх приймають.
Програма UPBEE підтримується грантами — від Інвестиційної платформи сусідства ЄС (NIP) у розмірі 5 млн євро та багатостороннього донорського фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) у розмірі 4 млн євро.
Детальніше про програму UPBEE та Представництво Європейського Союзу в Україні тут: www.eeas.europa.eu/delegations/ukraine/малі-та-середні-міста-україни-запрошуються-до-ремонту-шкіл-лікарень-та-інших_uk?s=232 ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
"Живіть без докорів сумління в "найзеленішому" будинку в світі!
Низьковуглецевий будинок менш ніж за 250 000 фунтів стерлінгів!"
Під таким заголовком вийшла стаття в лондонському THE TIMES:
www.thetimes.co.uk/article/velux-living-places-copenhagen-eco-home-environment-wxfpxwbds
Living Places Copenhagen демонструє новий спосіб мислення, який зосереджений на створенні кращого життєвого середовища, що приносить користь як людям, так і планеті.
Сім прототипів - п'ять відкритих павільйонів і два завершених повномасштабних будинки - показують, як ми можемо створювати більш стійкі будинки з втричі меншим викидом CO2 і першокласним кліматом у приміщенні.
Концепція Living Places має найнижчий рівень викидів CO2 у Данії, демонструючи, що нам не обов'язково чекати на майбутні технології, щоб будувати більш стійке житло.
Бачення загальної концепції - Living Places - яка була ініційована компаніями EFFEKT, Artelia та VELUX Group, полягає в тому, щоб стати лідером у будівельній галузі та показати, як переосмислення будівель може допомогти вирішити деякі глобальні проблеми, пов'язані з кліматом та здоров'ям людей.
Джерело зображення: EFFEKT ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Наші вітання всій команді Geodesic.Life і Eugene Kuzmenko зокрема. Яскравий приклад того, як завзятість, таланти і слідування принципам Active House ведуть до результату.
Успіхів!
#activehouse
Active House Alliance
Active House Academy ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Active House Ukraine щиро дякуємо за привітання! Так, дійсно - без прорахунку будівлі за 9 показниками Active House ми себе не презентуємо. Вже навіть ніхто не каже, що це незрозумілий графік. Навчилися демонструвати його частинами із покроковими поясненнями.
Програма розвитку спроможності для українських урядовців, представників громад та архітекторів. Вступний модуль відбудеться 16 березня о 16:00 (за Київським часом), і всі хто зацікавлений зможуть приєднатись до прямої трансляції за посиланням academy.europa.eu/courses/module-0-introduction?lang=uk
Як перший пілотний проект, New European Bauhaus організував серію онлайн-вебінарів, які розпочнуться в березні, щодо стійкої та інклюзивної реконструкції України. Вони засновані на висновках експертів та організовані українськими громадськими організаціями Ro3kvit: Urban Coalition for Ukraine, ReThink та Радою архітекторів Європи.
Середньострокові та довгострокові цілі полягають у наданні відчутної та практичної допомоги для відбудови місцевих громад, одночасно покращуючи компетенцію та знання учасників.
Вебінари призначені для українських муніципалітетів, які відтепер можуть подати заявку на участь у програмі розвитку спроможності за посиланням academy.europa.eu/courses/introduction-to-capacity-building-for-reconstruction/view/?lang=uk
#activehouse
#NewEuropeanBauhaus
#ukraine ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Green Solustion House - сталий готель у Данії визнаний найкращою будівлею за 10 років, що відповідає критеріям Active House у сфері комфорту проживання, розумного використання енергії, безпеки для здоров'я мешканців і навколишнього середовища:
www.activehouse.info/cases/green-solution-house-overall-10-years/
І нагадаємо, що це не просто красиві слова в потрібній послідовності, а реальні цифри під кожним параметром!
Ось такої архітектури і середовища проживання гідні українці одразу після перемоги! Ми готові, бо вміємо такі будівлі створювати.
#activehouse ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Рік стійкості, взаємопідтримки та віри в перемогу! Дякуємо всій нашій спільноті за особистий внесок кожного з вас у свободу та цінності незалежної України!
#activehouse
#freedom ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Active House Alliance розширюється, вітаючи свого першого члена в Австралії - CplusC!
CplusC Architectural Workshop - це відзначена нагородами команда архітекторів та будівельників. Вже понад 20 років вони створюють винахідливі та високо персоналізовані будинки преміум-класу.
На чолі з архітектором і майстром-будівельником Клінтоном Коулом вони є лідерами в галузі регенеративного дизайну. Кожен будинок, який вони проектують і будують, орієнтований на майбутнє, створений для своїх клієнтів і побудований на все життя зі стратегіями сталого розвитку.
Більше про те, як робиться стала архітектура в Австралії тут: cplusc.com.au/
Photographed by Murray Fredericks, Jem Cresswell and Michael Lassman.
#activehouse ... See MoreSee Less
Comment on Facebook