Ініціатива New European Bauhaus пов’язує Європейську зелену угоду (European Green Deal) з нашим повсякденним життям і життєвим простором. Він закликає всіх європейців уявити та побудувати разом стале та інклюзивне майбутнє, яке є прекрасним для наших очей, розуму та душі.
The Festival of the New European Bauhaus will take place both online and across different locations from 9 to 12 June 2022.
The Festival will bring together citizens from all walks of life to debate and shape our future landscape. It is an opportunity to explore the New European Bauhaus values of beauty, sustainability and togetherness, and their power to address societal challenges.
The Active House Alliance is a proud official partner of the New European Bauhaus, that will feature during the festival essential personalities in the field such as Ursula von der Leyen, Roberta Metsola, Mariya Gabriel... and many more!
It will be composed of exhibitions, artistic performances, conferences, seminars and other gatherings combining a 'live' onsite event and a 'virtual' online component.
Наші колеги в @AIMMenergy старанно працюють над стандартом щодо того, як швидко та якісно проектувати недороге житло, що відповідає сучасним вимогам.
Ми з боку Active House підтримуємо Стандарт и доповнимо конкретними цифрами енергоефективності.
Аimm Energy: Оптимальна площа однокімнатної смарт-квартири становить 28-32 кв. м.
Active House: Щоб ця квартира відповідала європейським вимогам та критеріям Active House з енергоефективності, витрата енергії повинна становити не більше 60 кВтг/м2 на рік на всі потреби, включаючи опалення, охолодження, гарячу воду, вентиляцію та електрику.
Тобто, смарт-квартира 28-32 м2 повинна споживати не більше 1680 – 1920 кВтг енергії на рік або 140 – 160 кВтг у середньому на місяць.
Отже, якщо кВтг коштує 1,68 гривні, отримуємо 2822 – 3225 гривень на рік або 235 – 269 гривень у середньому на місяць.
Дотримуючись цієї логіки, розрахуємо показники для інших квартир:
1-кімнатна: Площа = 39-45 м2 Енергії на рік = 2340 - 2700 кВтг Енергії на місяць = 195-225 кВтг Оплата за рік = 3931-4536 грн Оплата на місяць = 328-378 грн.
2-кімнатна: Площа = 55-70 м2 Енергії на рік = 3300-4200 кВтг Енергії на місяць = 275-350 кВтг Оплата за рік = 5544-7056 грн Оплата на місяць = 462-588 грн.
3-кімнатна: Площа = 75-90 м2 Енергії на рік = 4500-5400 кВтг Енергії на місяць = 375-450 кВтг Оплата за рік = 7560-9072 грн Оплата на місяць = 630-756 грн.
Як вам така енергоефективність? Як вам така комуналка?
Все буде Україна! Все буде Active House рано чи пізно. Але краще якомога раніше перейти до енергетичної незалежності!
Оригінальний пост про Стандарт щодо того, як швидко та якісно проектувати недороге житло, дивіться на сторінці AIMMenergy
Без цифр щодо вартості таких квартир - відповісти на питання "як вам....?" неможливо. Тому чекаємо вартості
Alexander Kucheravy Вы еще не интересовались тепловыми сетями пятого поколения для многоэтажных домов? Я наткнулся на специфичное тепловое оборудование для них у поставщиков и уж потом попытался вникнуть в концепцию. Честно говоря, очень перспективно. Лучше сразу проскочить пару поколений и делать именно так.
Прекрасну вам Урсулу фон дер Ляєн у вишиванці у стрічку. І 9 ключових тез голови Європейської комісії з її недавнього офіційного виступу:
1. Минулого року 40% імпортованого газу було імпортовано з Росії до Європейського Союзу. Вже цього року, у квітні, ми знизилися до 26%. Отже, все йде в правильному напрямку, але ми повинні прискорюватися.
2. Ми повинні зараз якнайшвидше зменшити нашу залежність від російського викопного палива. Я глибоко переконана, що ми зможемо. І тому сьогодні ми представили наш план реалізації цих цілей. План, який ми називаємо REPowerEU
3. REPowerEU допоможе нам заощадити більше енергії, прискорити поетапну відмову від викопного палива, а головне — розпочати інвестиції в новому масштабі. Тому я б сказала, що це буде пришвидшенням нашої European Green Deal
4. Ми підвищимо ціль ЄС щодо енергоефективності до 2030 року з 9% до 13%.
5. Масові інвестиції у відновлювані джерела енергії – найбільше завдання. Тут ми збільшуємо нашу ціль до 2030 року з 40% відновлюваної енергії до 45% відновлюваної енергії.
6. Ми пропонуємо зобов’язання щодо сонячних дахів для комерційних та громадських будівель з 2026 року, а для нових житлових будинків – з 2029 року
7. Ми мобілізуємо близько 300 мільярдів євро. Приблизно 72 мільярди євро будуть гранти і приблизно 225 мільярдів євро – позики.
8. До 2 млрд євро на нафтову інфраструктуру з огляду на припинення відвантаження російської нафти.
9. Все інше фінансування, тобто 95% від загального фінансування, піде на прискорення та масштабування переходу на чисту енергетику.
КОНКУРСИ з підтримки громадян, міст та сіл із призовими фондами на 45 000 та 15 000 євро!
Україна може брати участь, але потрібний партнер в одній із країн ЄС: Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Естонія, Греція, Угорщина, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія.
Час є до 29 травня! Намагайтеся знайти можливості і встигнути. Урбаністи та активісти – це до вас!
Вважайте уважно умови конкурсів із призовими фондами:
і всі три ключові принципи: - багаторівневий, - спільний - міждисциплінарний підхід
Успіхів! Все буде Україна!
P.S. Міжнародний Active House Alliance та Active House Ukraine як його національна частина в Україні - є офіційним партнером New European Bauhaus. ... See MoreSee Less
Наші конкретні пропозиції до Стандартів щодо відновлення, проектування, будівництва та експлуатації будівель в Україні. До кожної цифри прив'язаний європейський EN:
I. КОМФОРТ проживання та продуктивність роботи
1. Рівень денного освітлення (daylight factor) 3-5 % коефіцієнта денного освітлення у приміщеннях постійного перебування, що дозволить досягати рівня освітленості 300 люкс на поверхні згідно з EN 17037
2. Температура у приміщеннях (EN 16798-1): А) період опалення: понад 20 °С Б) період охолодження: менше 26.5 °С В) при вологості 40-60% цілий рік
3. Рівень СО2 у приміщеннях (EN 16798-1): менше 900 ppm CO2 у місцях постійного перебування або більше 45 м3 повітря на особу.
4. Акустичні параметри приміщення: керуватися локальним ДБН, що відповідає ISO 140-4
ІІ. ЕНЕРГІЯ
5. Енергоспоживання кінцевої енергії менше 60 кВтг/м2 на всі потреби (опалення, охолодження, гаряча вода, електрика, вентиляція) протягом усього року (Дирктива Євросоюзу 3010/31/EU з коригуванням 2018/844, EN 13790) 6. Енергонадходження за рахунок відновлюваних джерел понад 50 % (Директива 2018/2001/EU) 7. Витрата первинної енергії: менше 100 кВтг/м2 на рік (EN 15804)
ІІІ. ЕКОЛОГІЯ
8. Стійке будівництво та матеріали: аналіз життєвого циклу будівлі (Life Cycle Assesment), витрата енергії на виробництво матеріалів та облік забруднення повітря, ґрунту та води згідно з EN 15643, EN 15978, ISO 14040, ISO 21931-1.
9. Споживання прісної води (менше 90 літрів на людину на добу, включаючи гарячу та холодну воду) Туалет – менше 6 літрів змив Душ - менше 8 літрів за хвилину Кран - менше 5 літрів за хвилину
Використання цього підходу дозволить сприяти якості життя, продуктивності роботи, енергозбереженню, безпеці для здоров'я та навколишнього середовища!
Ми підтримуємо та беремо участь у різних програмах з відновлення України. Особливо дорога нашому серцю робоча група за підтримки Архітектурна Палата НСАУ ,
що розробляє Стандарти та вимоги до будівництва житла під час війни та у повоєнний час, керівником якої є Анна Искиэрдо Anna Iskierdo
«Що важливо в нашому проєкті відбудови України? Завдання не тільки в тому, щоб фізично відновити будинки, квартири, мости й дороги, підприємства та соціальну інфраструктуру, які були зруйновані російськими військами. Зараз – історичний момент. Момент, коли ми можемо раз і назавжди вирішити багато застарілих проблем усього середовища нашого життя», – сказав Президент Володимир Зеленський у зверненні 16 квітня.
Дорогі колеги у сфері архітектури та будівництва! Якщо ви поділяєте наші цінності (з якими можна ознайомитись тут: activehousedays.in.ua/pro-active-house/), - приєднуйтесь до Альянсу та низки наших ініціатив щодо відновлення України відповідно до Глобальних цілей сталого розвитку.
Разом швидше і ефективніше! А час та енергія – ключові ресурси! З усіх питань, можете писати безпосередньо Alexander Kucheravy @alexanderkucheravy
Наша група компаній M2 group також розділяємо принципи та прагнемо долучитися до відтворення України відповідно до Глобальних цілей сталого розвитку. Наш сайт www.m2-house.com.ua
ПЕНОБЕТОН ПЛЮСЫ 1. Оптимальный микроклимат. В отличие от кирпича тепло не уходит зимой из-за отсутствия мостиков холода и низкой теплопроводности пенобетона. Летом благодаря пористой структуре поддерживается комфортная температура.
2. Экономия на строительстве. Пеноблоки крупнее и легче кирпича – их легко транспортировать, сооружение не нуждается в массивном фундаменте, а срок возведения кладки меньше, чем в случае с кирпичом (экономия на оплате труда каменщиков). Более того, материал очень легко обрабатывать.
3. Экологичность. Для производства материала используется один из самых экологически чистых материалов – бетон (смесь песка, цемента и добавок). Если пенобетон имеет 2-й коэффициент экологичности, то кирпич – только 10-й.
4. Шумоизоляция. Пенобетонные блоки обладают высокой звукоизоляцией, благодаря чему жильцам дома из пеноблоков обеспечен комфортный и полноценный отдых.
5. Устойчивость к внешним воздействиям. В отличие от дерева пеноблоки не горят и не поддаются гниению, что делает этот материал более безопасным и долговечным. К тому же он более пригоден для различного климата, поскольку выдерживает большие температурные перепады.
Ко всем вышеперечисленным достоинствам стоит добавить еще одно, которого нет ни у кирпича, ни у дерева. Со временем пенобетон созревает и становится прочнее.
Дорогі колеги, ми повернулися до соц. мережі. Багато чого зроблено і робиться, але це пізніше. Відразу до справи з важливого термінового!
Всі учасники, що пройшли курс Active House Academy та просто архітектори, заповніть коротку анкету за посиланням: forms.gle/dnhnfCgFZJwW9mYv8
Це допоможе нам знайти роботу тим, хто її потребує, або залучити вас до наших ініціатив iз відтворення України.
Поділіться постом з колегами та стежте за подальшими новинами тут і у нас в інстаграмі.
P.S. Є вже 2 місця BIM-менеджерів у Латвії та 1 для архітектора в інженерній компанії в Роттердамі. Дальше більше. Заповнюйте анкету! ... See MoreSee Less
Ініціатива New European Bauhaus пов’язує Європейську зелену угоду (European Green Deal) з нашим повсякденним життям і життєвим простором. Він закликає всіх європейців уявити та побудувати разом стале та інклюзивне майбутнє, яке є прекрасним для наших очей, розуму та душі.
The Festival of the New European Bauhaus will take place both online and across different locations from 9 to 12 June 2022.
The Festival will bring together citizens from all walks of life to debate and shape our future landscape. It is an opportunity to explore the New European Bauhaus values of beauty, sustainability and togetherness, and their power to address societal challenges.
The Active House Alliance is a proud official partner of the New European Bauhaus, that will feature during the festival essential personalities in the field such as Ursula von der Leyen, Roberta Metsola, Mariya Gabriel... and many more!
It will be composed of exhibitions, artistic performances, conferences, seminars and other gatherings combining a 'live' onsite event and a 'virtual' online component.
Explore the programme, plan your visit and register to attend here!
lnkd.in/eeG2bp-y ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Ми дуже уважно стежимо за планом Європейського Союзу #REPowerEU. Тому що підхід Active House уже повністю узгоджується з цим планом.
European Commission:
Щоб покінчити з нашою залежністю від російського викопного палива, потрібне масштабне розширення відновлюваних джерел енергії.
Ось чому наш план REPowerEU має на меті майже подвоїти частку відновлюваних джерел у споживанні енергії до 2030 року.
#EUGreenDeal
#activehouse ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Наші колеги в @AIMMenergy старанно працюють над стандартом щодо того, як швидко та якісно проектувати недороге житло, що відповідає сучасним вимогам.
Ми з боку Active House підтримуємо Стандарт и доповнимо конкретними цифрами енергоефективності.
Аimm Energy: Оптимальна площа однокімнатної смарт-квартири становить 28-32 кв. м.
Active House: Щоб ця квартира відповідала європейським вимогам та критеріям Active House з енергоефективності, витрата енергії повинна становити не більше 60 кВтг/м2 на рік на всі потреби, включаючи опалення, охолодження, гарячу воду, вентиляцію та електрику.
Тобто, смарт-квартира 28-32 м2 повинна споживати не більше 1680 – 1920 кВтг енергії на рік або 140 – 160 кВтг у середньому на місяць.
Отже, якщо кВтг коштує 1,68 гривні, отримуємо 2822 – 3225 гривень на рік або 235 – 269 гривень у середньому на місяць.
Дотримуючись цієї логіки, розрахуємо показники для інших квартир:
1-кімнатна:
Площа = 39-45 м2
Енергії на рік = 2340 - 2700 кВтг
Енергії на місяць = 195-225 кВтг
Оплата за рік = 3931-4536 грн
Оплата на місяць = 328-378 грн.
2-кімнатна:
Площа = 55-70 м2
Енергії на рік = 3300-4200 кВтг
Енергії на місяць = 275-350 кВтг
Оплата за рік = 5544-7056 грн
Оплата на місяць = 462-588 грн.
3-кімнатна:
Площа = 75-90 м2
Енергії на рік = 4500-5400 кВтг
Енергії на місяць = 375-450 кВтг
Оплата за рік = 7560-9072 грн
Оплата на місяць = 630-756 грн.
Як вам така енергоефективність?
Як вам така комуналка?
Все буде Україна!
Все буде Active House рано чи пізно. Але краще якомога раніше перейти до енергетичної незалежності!
#activehouse ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Анна Искиэрдо
Оригінальний пост про Стандарт щодо того, як швидко та якісно проектувати недороге житло, дивіться на сторінці AIMMenergy
Без цифр щодо вартості таких квартир - відповісти на питання "як вам....?" неможливо. Тому чекаємо вартості
Alexander Kucheravy Вы еще не интересовались тепловыми сетями пятого поколения для многоэтажных домов? Я наткнулся на специфичное тепловое оборудование для них у поставщиков и уж потом попытался вникнуть в концепцию. Честно говоря, очень перспективно. Лучше сразу проскочить пару поколений и делать именно так.
Гарний проект
View more comments
Прекрасну вам Урсулу фон дер Ляєн у вишиванці у стрічку.
І 9 ключових тез голови Європейської комісії з її недавнього офіційного виступу:
1. Минулого року 40% імпортованого газу було імпортовано з Росії до Європейського Союзу. Вже цього року, у квітні, ми знизилися до 26%. Отже, все йде в правильному напрямку, але ми повинні прискорюватися.
2. Ми повинні зараз якнайшвидше зменшити нашу залежність від російського викопного палива. Я глибоко переконана, що ми зможемо. І тому сьогодні ми представили наш план реалізації цих цілей. План, який ми називаємо REPowerEU
3. REPowerEU допоможе нам заощадити більше енергії, прискорити поетапну відмову від викопного палива, а головне — розпочати інвестиції в новому масштабі. Тому я б сказала, що це буде пришвидшенням нашої European Green Deal
4. Ми підвищимо ціль ЄС щодо енергоефективності до 2030 року з 9% до 13%.
5. Масові інвестиції у відновлювані джерела енергії – найбільше завдання. Тут ми збільшуємо нашу ціль до 2030 року з 40% відновлюваної енергії до 45% відновлюваної енергії.
6. Ми пропонуємо зобов’язання щодо сонячних дахів для комерційних та громадських будівель з 2026 року, а для нових житлових будинків – з 2029 року
7. Ми мобілізуємо близько 300 мільярдів євро. Приблизно 72 мільярди євро будуть гранти і приблизно 225 мільярдів євро – позики.
8. До 2 млрд євро на нафтову інфраструктуру з огляду на припинення відвантаження російської нафти.
9. Все інше фінансування, тобто 95% від загального фінансування, піде на прискорення та масштабування переходу на чисту енергетику.
Подивитися виступ повністю можна тут: ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/statement_22_3164?fbclid=IwAR2SegdhbHNi6wXFLCyio5SC...
#StandWithUkraine
#activehouse ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
КОНКУРСИ з підтримки громадян, міст та сіл із призовими фондами на 45 000 та 15 000 євро!
Україна може брати участь, але потрібний партнер в одній із країн ЄС: Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Естонія, Греція, Угорщина, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія.
Час є до 29 травня! Намагайтеся знайти можливості і встигнути. Урбаністи та активісти – це до вас!
Вважайте уважно умови конкурсів із призовими фондами:
45 000 євро: www.eiturbanmobility.eu/eit-community-new-european-bauhaus-call-for-proposals-for-co-creation-of-...
15 000 євро: www.eiturbanmobility.eu/eit-community-new-european-bauhaus-call-for-proposals-for-citizen-engagem...
Всі пропозиції повинні включати та інтегрувати у свої проекти всі три основні цінності New European Bauhaus: beautiful, sustainable, together :
- стійкість
- естетика
- інклюзивність
і всі три ключові принципи:
- багаторівневий,
- спільний
- міждисциплінарний підхід
Успіхів!
Все буде Україна!
P.S. Міжнародний Active House Alliance та Active House Ukraine як його національна частина в Україні - є офіційним партнером New European Bauhaus. ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Ванкансія!
Шукаємо грантрайтера/фандрайзера на повну чи часткову зайнятість!
Надсилайте ваше CV:
email: kucheravy.archi@gmail.com
Питання ставте тут:
whatsapp/telegram/signal: +380 66 599 75 95
До війни ми розробили стратегію розвитку Active House Ukraine на найближчі роки.
Ключовим фокусом стратегії є реалізація sustainability будівель в Україні відповідно до глобальних цілей сталого розвитку. А також освітні проекти.
Так, війна внесла свої корективи, але ми продовжуємо рухатися далі до гідного сталого майбутнього України! ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Наші конкретні пропозиції до Стандартів щодо відновлення, проектування, будівництва та експлуатації будівель в Україні. До кожної цифри прив'язаний європейський EN:
I. КОМФОРТ проживання та продуктивність роботи
1. Рівень денного освітлення (daylight factor)
3-5 % коефіцієнта денного освітлення у приміщеннях постійного перебування, що дозволить досягати рівня освітленості 300 люкс на поверхні згідно з EN 17037
2. Температура у приміщеннях (EN 16798-1):
А) період опалення: понад 20 °С
Б) період охолодження: менше 26.5 °С
В) при вологості 40-60% цілий рік
3. Рівень СО2 у приміщеннях (EN 16798-1): менше 900 ppm CO2 у місцях постійного перебування або більше 45 м3 повітря на особу.
4. Акустичні параметри приміщення: керуватися локальним ДБН, що відповідає ISO 140-4
ІІ. ЕНЕРГІЯ
5. Енергоспоживання кінцевої енергії менше 60 кВтг/м2 на всі потреби (опалення, охолодження, гаряча вода, електрика, вентиляція) протягом усього року (Дирктива Євросоюзу 3010/31/EU з коригуванням 2018/844, EN 13790)
6. Енергонадходження за рахунок відновлюваних джерел понад 50 % (Директива 2018/2001/EU)
7. Витрата первинної енергії: менше 100 кВтг/м2 на рік (EN 15804)
ІІІ. ЕКОЛОГІЯ
8. Стійке будівництво та матеріали: аналіз життєвого циклу будівлі (Life Cycle Assesment), витрата енергії на виробництво матеріалів та облік забруднення повітря, ґрунту та води згідно з EN 15643, EN 15978, ISO 14040, ISO 21931-1.
9. Споживання прісної води (менше 90 літрів на людину на добу, включаючи гарячу та холодну воду)
Туалет – менше 6 літрів змив
Душ - менше 8 літрів за хвилину
Кран - менше 5 літрів за хвилину
Використання цього підходу дозволить сприяти якості життя, продуктивності роботи, енергозбереженню, безпеці для здоров'я та навколишнього середовища!
#activehouse ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Гарний матеріал. Багато за межами ДБН.
Ми підтримуємо та беремо участь у різних програмах з відновлення України. Особливо дорога нашому серцю робоча група за підтримки Архітектурна Палата НСАУ ,
що розробляє Стандарти та вимоги до будівництва житла під час війни та у повоєнний час, керівником якої є Анна Искиэрдо Anna Iskierdo
Повний перелік ініціатив можете глянути на сайті
aimmenergy.com.ua/reconstruction-programs/
та стежити за новинами тут: AIMMenergy
Суть та 5 переваг наших пропозицій Active House до Стандарту:
1. Усього 9 об'єктивних параметрів, яких обов'язково треба враховувати, у ключових сферах:
- комфорт проживання
- енергоефективність
- довкілля
2. Конкретні цифри за кожним параметром, що відповідають Європейським вимогам та міжнародній практиці.
3. До кожного параметра прив'язаний конкретний EN, що є особливо актуальним, враховуючи процес інтеграції України до Європи.
4. Проектуючи, дотримуючись даних рекомендацій, ви створюєте архітектуру для благополучного життя людини, а не для її виживання.
5. Відповідність Глобальним цілям сталого розвитку!
Приєднуйтесь!
#activehouse ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Архітектурна Палата НСАУ
AIMMenergy
Анна Искиэрдо
«Що важливо в нашому проєкті відбудови України? Завдання не тільки в тому, щоб фізично відновити будинки, квартири, мости й дороги, підприємства та соціальну інфраструктуру, які були зруйновані російськими військами. Зараз – історичний момент. Момент, коли ми можемо раз і назавжди вирішити багато застарілих проблем усього середовища нашого життя», – сказав Президент Володимир Зеленський у зверненні 16 квітня.
#StandWithUkraine
Дорогі колеги у сфері архітектури та будівництва! Якщо ви поділяєте наші цінності (з якими можна ознайомитись тут: activehousedays.in.ua/pro-active-house/), -
приєднуйтесь до Альянсу та низки наших ініціатив щодо відновлення України відповідно до Глобальних цілей сталого розвитку.
Разом швидше і ефективніше! А час та енергія – ключові ресурси! З усіх питань, можете писати безпосередньо Alexander Kucheravy
@alexanderkucheravy
Слава Україні! ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Беремо участь у відтворенні України відповідно до Глобальних цілей сталого розвитку activehousedays.in.ua/pro-active-house/
Наша група компаній M2 group також розділяємо принципи та прагнемо долучитися до відтворення України відповідно до Глобальних цілей сталого розвитку. Наш сайт www.m2-house.com.ua
Колеги, приєднуйтесь! ... See MoreSee Less
Цей матеріал недоступний
Можливо, автор матеріалу поширив його лише для невеликої групи людей, змінив його аудиторію або видалив.Comment on Facebook
Запис чи є?
ПЕНОБЕТОН ПЛЮСЫ 1. Оптимальный микроклимат. В отличие от кирпича тепло не уходит зимой из-за отсутствия мостиков холода и низкой теплопроводности пенобетона. Летом благодаря пористой структуре поддерживается комфортная температура. 2. Экономия на строительстве. Пеноблоки крупнее и легче кирпича – их легко транспортировать, сооружение не нуждается в массивном фундаменте, а срок возведения кладки меньше, чем в случае с кирпичом (экономия на оплате труда каменщиков). Более того, материал очень легко обрабатывать. 3. Экологичность. Для производства материала используется один из самых экологически чистых материалов – бетон (смесь песка, цемента и добавок). Если пенобетон имеет 2-й коэффициент экологичности, то кирпич – только 10-й. 4. Шумоизоляция. Пенобетонные блоки обладают высокой звукоизоляцией, благодаря чему жильцам дома из пеноблоков обеспечен комфортный и полноценный отдых. 5. Устойчивость к внешним воздействиям. В отличие от дерева пеноблоки не горят и не поддаются гниению, что делает этот материал более безопасным и долговечным. К тому же он более пригоден для различного климата, поскольку выдерживает большие температурные перепады. Ко всем вышеперечисленным достоинствам стоит добавить еще одно, которого нет ни у кирпича, ни у дерева. Со временем пенобетон созревает и становится прочнее.
Дорогі колеги, ми повернулися до соц. мережі. Багато чого зроблено і робиться, але це пізніше. Відразу до справи з важливого термінового!
Всі учасники, що пройшли курс Active House Academy та просто архітектори, заповніть коротку анкету за посиланням: forms.gle/dnhnfCgFZJwW9mYv8
Це допоможе нам знайти роботу тим, хто її потребує, або залучити вас до наших ініціатив iз відтворення України.
Поділіться постом з колегами та стежте за подальшими новинами тут і у нас в інстаграмі.
P.S. Є вже 2 місця BIM-менеджерів у Латвії та 1 для архітектора в інженерній компанії в Роттердамі. Дальше більше. Заповнюйте анкету! ... See MoreSee Less
Active House Academy JOB
forms.gle
Дорогі колеги та учасники Active House Academy! Просимо заповнити коротку анкету всього з 7 пунктів . Це дозволить нам н...Comment on Facebook
Приєднуйтесь 23.02.22 о 12-00 по Києву!
www.facebook.com/events/469336704869142/ ... See MoreSee Less
Comment on Facebook